Coaching

Jeśli czujesz, że nadszedł czas na zmiany… chcesz działać efektywnie a przede wszystkim nie chcesz już odkładać życia na później, zacząć realizować swoje cele i pasje i włożyć w to swój wysiłek, czas i pieniądze…

a może jesteś w trakcie zmiany i nie wiesz co dalej… zastanawiasz się, czego brakuje Ci w życiu, bo nie potrafisz cieszyć się każdym dniem..

Coaching jest realnym sposobem, aby otrzymać od życia to, czego pragniemy i dobrą inwestycją w nasze życie.

To co mnie najbardziej fascynuje w coachingu  i to na czym zależy mi najbardziej, to odkrywanie z drugim człowiekiem jego własnej ścieżki do spełnienia, poczucia sensu i szczęścia… Jeśli Tobie również o to chodzi, to zapraszam.

Co otrzymujesz:

  • 90 min. indywidualną sesję coachingową, prowadzoną przez certyfikowanego coacha ICC oraz TCI (ICF), psychologa i praktyka biznesu,
  • Materiały i kwestionariusze do samodzielnej pracy,
  • Odkrycie swoich talentów, mocnych stron, pasji i wartości,
  • Zweryfikowanie swoich oczekiwań i dążeń oraz wiedzę, jak to zrobić, by dojść tam, gdzie chcesz, pomimo wątpliwości i przeszkód.

Warunki oferty:

  • wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu spotkania (mailowa): eliza.kruszewska@zenco.pl lub poprzez formularz kontaktowy z podaniem celu coachingu,
  • przed pierwszym spotkaniem niezbędne jest wypełnienie i odesłanie kwestionariusza.

Ilość spotkań: od 6 do 20 co 2-3 tygodnie

W przypadku konkretnego problemu, wsparcia w podjęciu decyzji, wystarczy kilka sesji a czasami nawet jedna, w przypadku jednej sesji jest to  „coaching interwencyjny”.

Czas trwania: od 3-6 miesięcy do roku, taki okres czasu gwarantuje trwałą zmianę.

Forma spotkań:  spotkania osobiste lub sesje za pośrednictwem skype

Sesje skype pozwalają na większą elastyczność czasową i większą koncentrację klienta na sobie, pozwalają czuć się swobodniej, zmniejszyć skrępowanie związane z nową sytuacją, z tych i wielu innych powodów sesje skype w przypadku coachingu stosowane są na świecie jako najczęstsza forma współpracy.

Za pośrednictwem komunikatora skype pracowałam i pracuję z klientami również z innych krajów – Francji, Niemiec, Brukseli, a nawet Kuwejtu

Proces coachingu złożony jest z sesji coachingowych i zadań wykonywanych pomiędzy sesjami. Sesje coachingowe obejmują przegląd sytuacji obecnej Klienta, informacje zwrotne ze strony coacha, formułowanie wniosków, wybór strategii dojścia do celów, planowanie działań, motywowanie do podejmowania decyzji, zobowiązań, tworzenie planów, realizowanie zadań zmieniających nieskuteczne zachowania.

To co mnie motywuje najbardziej to opinie klientów.

Coaching jest dla tych, którzy chcą żyć i działać w zgodzie ze sobą. Dla tych, którzy chcą mieć poczucie wpływu na swoje życie. Czyli dla tych, którzy chcą odnaleźć odwagę by podążać za tym, co dla nich najważniejsze.

Moją rolą jest towarzyszenie w tej drodze, wspieranie, pytanie, motywowanie, słuchanie.

Chcesz wiedzieć więcej – napisz. Jeden krok jest początkiem drogi.