Marzec 25, 2018

COACHING

W pracy spędzamy większość naszego świadomego życia. Czasami ścieżka kariery układa się jakby sama, zwłaszcza na początku naszej drogi zawodowej, nie mamy jakiegoś konkretnego planu, po prostu płyniemy z prądem. Ponieważ życie składa się z wielu drobnych wyborów, czasami miejsce, do którego dopłyniemy jest fajne, a czasami nie. W dużej mierze zależy to od tego, na ile nasze wybory były świadome i składały się na część naszego planu, a na ile przypadkowe, na ile zgodne z naszymi preferencjami i potencjałem, oraz dały oczekiwane efekty. Gorzej jeśli oczekujemy efektów, których nie zaplanowaliśmy, ponieważ działa tutaj prosta zasada: jeśli coś zaplanujesz, jest duże prawdopodobieństwo, że to osiągniesz, a jeśli nic nie zaplanujesz, na pewno coś się wydarzy, ale nie wiadomo co.

Coaching kariery jest procesem zarówno odkrywania swoich zasobów, preferencji i wartości, jak i procesem ustalania celów i sposobów ich realizacji.  To co mnie najbardziej fascynuje w coachingu  i to na czym zależy mi najbardziej, to odkrywanie z drugim człowiekiem jego własnej ścieżki do spełnienia, poczucia sensu i szczęścia… Jeśli Tobie również o to chodzi, to zapraszam.

Co otrzymujesz:

  • 90 min. indywidualną sesję coachingową, prowadzoną przez certyfikowanego coacha ICC oraz TCI (ICF), psychologa i praktyka biznesu,
  • Materiały i kwestionariusze do oceny preferencji zawodowych,
  • Odkrycie swoich talentów, mocnych stron i wartości,
  • Zweryfikowanie swoich oczekiwań i dążeń oraz wiedzę, jak to zrobić, by dojść tam, gdzie chcesz, pomimo wątpliwości i przeszkód.

Warunki oferty:

  • wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu spotkania (mailowa): eliza.kruszewska@zenco.pl lub poprzez formularz kontaktowy z podaniem celu coachingu,
  • przed pierwszym spotkaniem niezbędne jest wypełnienie i odesłanie kwestionariusza.

Forma spotkań:  spotkania osobiste lub sesje za pośrednictwem skype

Sesje skype pozwalają na większą elastyczność czasową i większą koncentrację klienta na sobie, pozwalają czuć się swobodniej, zmniejszyć skrępowanie związane z nową sytuacją, z tych i wielu innych powodów sesje skype w przypadku coachingu stosowane są na świecie jako najczęstsza forma współpracy.

Za pośrednictwem komunikatora skype pracowałam i pracuję z klientami również z innych krajów – Francji, Niemiec, Brukseli, a nawet Kuwejtu

Proces coachingu złożony jest z sesji coachingowych i zadań wykonywanych pomiędzy sesjami. Sesje coachingowe obejmują przegląd sytuacji obecnej Klienta, informacje zwrotne ze strony coacha, formułowanie wniosków, wybór strategii dojścia do celów, planowanie działań, motywowanie do podejmowania decyzji, zobowiązań, tworzenie planów, realizowanie zadań zmieniających nieskuteczne zachowania.

Chcesz wiedzieć więcej – napisz. Jeden krok jest początkiem drogi.