Opinie klientów

Za każdym razem jak z Tobą się spotkam, to: 

wszystko staje się łatwiejsze

chce się robić więcej

ma się więcej odwagi na zmiany

zakręty się prostują  😉

Twoje poczucie humoru, inteligencja, doświadczenie życiowe, spostrzegawczość  i  wiele innych cech powodują, że widzisz więcej, że umiesz otworzyć oczy.
Jesteś Wielka i dziękuje Ci za to wszystko…za czas…za to, że jesteś.     
Julia Molner, www.juliamolner.com

 

Do coachingu trzeba dojrzeć, jak się już dojrzeje to warto znaleźć coacha, który nie tylko jest świetnie przygotowanym do sesji profesjonalistą, ale także zaangażowanym przyjacielem wrażliwym na stan ducha klienta. Eliza spełnia oba warunki, zawsze dokładnie przygotowana do pracy, uważna, wymagająca, ale też pełna spokojnej akceptacji, humoru, wspierająca. Polecam!
Anna Bogdańska, Prezes MERLIN S.A., www.merlin.pl
 Takiej kondensacji efektywności, skuteczności i humoru w sesjach coachingowych jeszcze nie przeżyłam.
Pracowałyśmy zarówno w obszarze leadership coachingu, team coachingu jak i w life coachingu, w każdym była ponadprzeciętnie dobra. Polecam – bo na ścieżce do mistrzostwa osobistego warto mieć Takiego Coacha.
Agnieszka Kasprzyk – Mączyńska,  http://tealglobal.com
 Eliza pomogła mi w uświadomieniu najlepszych dla mnie i jednocześnie najbardziej kluczowych dla mojego biznesu kierunków rozwoju i zmotywowała do konkretnego działania. Wykazała się wspaniałą umiejętnością słuchania oraz uświadamiania różnych ścieżek i możliwości. Jest nie tylko wykształconym coachem, ale też sympatyczną i wzbudzającą zaufanie osobą, która swoim zachowaniem pokazuje jak można pełniej żyć i z powodzeniem realizować własne marzenia.
Elżbieta Bonnasieux, właścicielka www.ElDecor.pl
 
Opinie klientów (www.facebook.com/zencoCoaching)
Aleksandra Żuraw To niesamowite, jak kilka godzin może pobudzić w człowieku procesy myślowe… Warsztatowe ziarno jeszcze we mnie rośnie, puchnie i próbuje przebić skorupkę – mam nadzieję, że wyrośnie z tego jakaś piękna roślina. A swoją mapę marzeń chyba oprawię w ramki bo tak mi się podoba 🙂
Małgorzata Sierocińska super warsztaty-niesamowita atmosfera, swietna prowadzaca- polecam!!! Czasem warto czuć się nieco zagubionym by móc spotkac Elizę i trafić na warsztaty właśnie przez Nia prowadzone..:)
Aga Lukasinska Spotkalam Elizę w ostatni weekend; mantruje to, co padlo podczas spotkania, dziś chyba zaczelo wychodzic z tylnich płatów mózgu, bo zaczynaja mi się przewijać przed oczami myśli/ cytaty, ktore notowalam skwapliwie i zaczynam wierzyć, że moge w nie uwierzyć i przeprogramować mózg…:)
Marcin Łukasz Baj Witam wszystkich! po warsztatach „Stwórz swoje Second Life” przystąpiłem od razu do działania, bo jak mówi bardzo dobra zasada trenerska – pierwszy krok należy wykonać w ciągu pierwszej doby po treningu. Tak też uczyniłem i już mam pierwsze pozytywne efekty! Jeszcze raz serdecznie dziękuję za inspirację!
Grzegorz Mech Witam , co prawda piszę z konta męża, ale to ja miałam okazję uczestniczyć w tych magicznych warsztatach, mam nadzieję, że przemyślenia, które dotknęły mój umysł i duszę będą miały odzwierciedlenie w działaniu i moim uśmiechu i tańcu…. pozdrawiam serdecznie i polecam koniecznie podróż do warsztatów second life Marta Mech